Suudad lihtsama õigusküsimuse ise lahendada

Meie aitame Sind!

E-juristi käsiraamatud

E-juristi 8-aastase tegevusaja jooksul on meieni jõudnud väga palju inimesi, kes soovivad oma õiguslikku olukorda ise lahendada, sest juristi või advokaadi kulud tunduvad hoomamatud. Lisaks paar aastat tegutsenud Kindlustusjuristi tasuta telefonile oleme inimeste aitamiseks loonud väga soodsa juristiabi käsiraamatu, mis võimaldab saada juristi soovitusi ja selgitusi otse tänaval, trammis, kaupluses või kodus diivanil. Juristiabil on siiski sümboolne tasu, sest päris tasuta teenus ei saa toimida ja olla hea.


E-juristi nõustamispäevad

(aasta lõpuni kampaaniahindadega)

Registreeri tel. 660 5887 või info@e-jurist.ee

Meie nõustamispäevade teenused on professionaalsed, soovime tegutseda kvaliteetselt ja Sind tõepoolest aidata. Kui kasutad õigeaegselt juristiabi, võidad rahas või vähendad oma kaotust. Targad kasutavad oma võimalusi!

Kui soovid tulla nõustamisele, tasu selle eest klikkides all olevatel linkidel. Pärast tasumist broneeri nõustamise aeg telefoni teel või e-postiga. Tasuda saab ka enne nõustamist kohapeal.

Nõustamine on eesti keeles ja ei hõlma üle 1-leheküljelise dokumendi läbi vaatamist. Nõustamisel tellitud hilisem dokumentide läbi vaatamine või koostamine on 20% hinnakirjast soodsam (välja arvatud kohtuasjad).

E-jurist tagab juristide professionaalsuse. E-jurist õigusbüroos annavad õigusabi Tartu Ülikooli ja Estonian Business School kraadiga juristid ja finantsistid.

Usume, et Sul on pärast E-juristi teenuse kasutamist põhjust olla meile tänulik,

Sinu E-Jurist